Konditoreja

Konditoreja „Vecrīga” ir viens no tradīcijām bagātākajiem konditorejas uzņēmumiem Latvijā, kura vēsture un pirmsākumi meklējami 1958. gadā. Konditoreja ‘’Vecrīga’’ iedvesmojās no kafejnīcas ‘’Putnu dārzs’’, kura pastāveja jau 30 gadus pirms mums un atradās tajās pašās telpās, kur meklējami ‘’Vecrīgas’’ pirmsākumi. Mūsu konditori ļoti lepojas ar to, ka receptes un kūku cepšanas tehnika ir saglabājusies no 1938. gada konditoriem, tai skaitā arī šodien pieejamās tortes ‘’Rīdziniece’’ un ‘’Serenāde’’.

21. gadsimtā konditoreja pārvācās uz jaunām telpām un piedzīvoja tīkla paplašināšanos, kas ‘’Vecrīgā’’ raisīja jaunas idejas, interjera nomaiņu un recepšu pieplūdumu. Konditoreja ir gan tautā iestaigāta gan arī ārzemnieku pieplūdums ir manāms biežāk, it sevišķi jautājot kafejnīcās pēc – kūciņas ‘’Vecrīga’’ vai ‘’Ābolu kārtainās’’.

Šodien konditorejas „Vecrīga” vārds joprojām ieņem stabilu vietu Latvijas tirgū, saglabājot konditorejā gan savu īpašo atmosfēru, gan arī ilggadējos darbiniekus.

Paldies mūsu klientiem par gaišajām domām un atsauksmēm, kas ļoti pozitīvi ietekmē mūsu darba prieku! Jūsu konditoreja ‘’Vecrīga’’ draudzīgais kolektīvs.