Produkcija

Tortes

  • Tortēm cenas sākot no 9.50 €/kg –
  • Klinģeriem cenas sākot no 10.00 €/kg -
Piedāvājam gan pasūtīt, gan uz vietas aplūkot dažnedažādākās tortes sākot no tautā jau iecienītām receptēm – ‘’Rīdziniece’’; ‘’Ringla’’ vai ‘’Serenāde’’ , kā arī veikt spec pasūtijumus pec jūsu velmēm. Nevilcinies un zvani 22008898 vai 27841841 Smelieties iedvesmu šeit!

Cepumi

  • Cenas sākot no 4.50 €/kg – 16.00 €/kg
Mūsuprāt, cepumi ir delikatese, tāpec taisam ar mīlestību un dabīgām izejvielām. ‘’Vecrīga’’ cepumu sortiments ir svarīga konditorejas sastāvdaļa. Sākot no sabiedrībā dēvētajām ‘’Mini austiņām’’ līdz ‘’Smilšu’’; ‘’Sviesta’’ vai ‘’Magoņu’’ cepumiem un vēl daudz citiem.

Smalkmaizītes

  • Cenas sākot no 0.35 €/gab - 1.00 €/gab
Smalkmaizīte pie tējas vai kafijas ir neatņemama sastāvdaļa. Piedāvājam 30 veidu smalkmaizītes, lai jebkurš spētu veikt savu izvēli un būtu apmierināts. Tautā pazīstamās ‘’Magoņu’’; ‘’ Kafijas’’ ; ‘’Siera’’ ; ‘’Austiņas’’ vai ‘’Kanēļa’’ , kā arī mūsu pašu personīgās receptes ‘’Ābolītis’’ ; ‘’Gardums’’ ; ‘’Taurenītis’’ un daudzas citas.

Kūciņas

  • Cenas sākot no 0.50 €/gab – 1.20 €/gab
‘’Vecrīga’’ savu atpazīstamību ir saņemusi netikai skaisto toršu dēļ vai gardo cepumu, bet tieši tautā slavētās ‘’ Vecrīga’’ ; ‘’Krēmšnite’’ un ‘’Ābolu kārtainās’’ kūciņas dēļ, kā arī daudzu citu kuras iespējams aplūkot klātienē jebkurā ‘’Konditorejas Vecrīga’’ kafejnīcā.

Pīrāgi

  • Cenas sākot no 0.30 €/gab – 1.10 €/gab
Svētku mielastam vai ikdienas kumosam piedāvajam bagātīgu pīrāgu sortimentu, sākot no "Rīgas raušiem" un "Buljona pīrāgiem" līdz "Siera-Spinātu pīrāgiem" un "Pikantajiem pīrāgiem". Visus gardumus ir iespējams nobaudīt jebkurā "Konditorejas Vecrīga" kafejnīcā.

Salāti

  • Cenas sākot no 6.00 €/kg – 12.00 €/kg
Ja esat izsalkuši pusdienlaikā vai vienkārši kārojas kautkas gards enerģijai. Sortimentā piedāvājam salātus sākot no ‘’Tunča’’ ; ‘’Mēles’’ vai ‘’Gaļas’’ līdz ‘’ Siļķei kažokā’’ un citus gardus salātus.